Rreth kompanisë

Crowns aksesorë të modës botërore është themeluar në vitin 2005, një furnizues profesional i cili projektimin, prodhimin dhe wholesales në shumë produkte seri e cila në tiaras / kurora, pajisje flokët, skeptra diamant i rremë, vendos gjerdan, një palë vathë, bracelets, brooches, shiritat diamant i rremë sytjena andothers Dukatin modës etj, produktet artikujt mbi 5000 stilet për zgjedhjen tuaj, posaçërisht në konkursin / tiaras partisë / kurora, konkurs bukurie dhe festival tiaras / kurora e ndryshme, produktet e shitur në të gjithë botën.

Regjistrohu për gazetën tonë

Për pyetje në lidhje me produktet tona apo çmimores, ju lutem të lënë email-it tuaj për ne dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orëve.
WhatsApp Online Chat!