за компанијата

Круни додатоци светските модни беше основана во 2005 година, професионална снабдувач кој дизајн, производство и промет на големо во многу серија производи кои во tiaras / круни, косата додатоци, Кристал scepters, ѓердан сетови, обетки, белегзии, брошеви, Кристал градник ремени andothers мода jewelries итн, производи ставки над 5000 стилови за вашиот избор, посебно во различни церемонија / партија tiaras / круни, натпревар за убавина и фестивалот tiaras / круни, производите се продава во целиот свет.

Претплатете се на нашиот билтен

За информации во врска со нашите производи и ценовникот, Ве молиме да го напуштите вашиот e-mail на нас и ние ќе бидеме во контакт во рок од 24 часа.
WhatsApp Онлајн Chat!